22 100 64 46 / 501 93 22 22 wirtualnebiuro@servicescenter.pl

Wirtualne biuro

Dzięki tej usłudze, przedsiębiorcy zyskali możliwość zapewnienia sobie pełnej obsługi biurowej, bez konieczności fizycznej obecności firmy czy jej przedstawiciela w danym miejscu

Doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców zdobyte na przestrzeni lat, pozwoliło nam na rozszerzenie podstawowych usług i zagwarantowanie klientom kompleksowej obsługi Państwa biznesu.

Usługa Wirtualnego biura jest dość powszechnie wykorzystywanym rozwiązaniem na niemal całym świecie. Dzięki tej usłudze, przedsiębiorcy zyskali możliwość zapewnienia sobie pełnej obsługi biurowej, bez konieczności fizycznej obecności firmy czy jej przedstawiciela w danym miejscu. Jest to doskonały sposób na redukcję kosztów związanych z wynajmem powierzchni biurowych i zatrudnianiem pracowników biurowych, a jednocześnie pozwala mieć firmie lokalizację w prestiżowej lokalizacji, co często jest podstawą sukcesu rynkowego.

Doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców zdobyte na przestrzeni lat, pozwoliło nam na rozszerzenie podstawowych usług i zagwarantowanie klientom kompleksowej obsługi Państwa biznesu. Dzięki temu, już dziś mogą Państwo skorzystać z adresu do rejestracji, usług biura rachunkowego oraz obsługi prawnej. Cechuje nas przede wszystkim elastyczność i indywidualne podejście do każdego Klienta. Staramy się, aby usługi świadczone były na najwyższym z możliwych poziomie. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, możemy Państwu zagwarantować stuprocentową satysfakcję ze świadczonych przez nas usług.

Nasze Wirtualne biuro zlokalizowane w Warszawie, mieści się w dwóch lokalizacjach: ul. Chmielna oraz Nowy Świat. Są to bardzo prestiżowe i popularne wśród klientów lokalizacje, znajdujące się przy jednych z najdroższych ulic w Polsce. Nasze adresy wirtualnego biura sprzyjają rozwojowi biznesu ze względu na bliskie otoczenie dużych przedsiębiorstw, dogodny dojazd oraz prestiżową lokalizację. Oferowane przez nas usługi w połączeniu z atrakcyjną ceną, pozwalają rozwijać biznes przy niewielkich kosztach prowadzenia działalności.

Jednocześnie, dzięki usłudze wirtualnego biura, przedsiębiorca może być w dowolnym miejscu na świecie, a w mając do dyspozycji prestiżową lokalizację. Dodatkowym atutem skorzystania z usługi jest bezpieczeństwo, albowiem nie każdy kontrahent musi znać adres prywatny przedsiębiorcy.

Księgowość

Rejestracja spółek / działalności

Obsługa prawna

Doradztwo biznesowe

Nasza usługa to coś więcej niż wirtualne biuro. To współpraca z ludźmi kreatywnymi, pomysłowymi, przedsiębiorczymi, posiadającymi wizję oraz pasję do rozwoju biznesu. Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego wybierając nas masz gwarancję pomocy.

W ramach usługi biura wirtualnego Services Center, nasi Klienci otrzymują adres do rejestracji swojej firmy, adres do korespondencji oraz kompleksową obsługę poczty przychodzącej. Ze swojej strony dbamy, aby listy adresowane do naszych Klientów były odbierane na bieżąco, skanowane i przekazywane za pośrednictwem wiadomości e-mail do Klienta. Przechowujemy korespondencję do momentu odbioru, możemy je również odesłać do Ciebie na Twój koszt.

Dodatkowo każdy Klient może skorzystać z dostępu do salek konferencyjnych w każdym z naszych biur, za dodatkową opłatą. Dzięki współpracy z Wirtualnym Biurem Services Center, znacząco obniżycie Państwo koszty swojej działalności, eliminując koszt wynajęcia stacjonarnego biura oraz zatrudniania pracowników do jego obsługi.

1!

Nr jeden w branży

489+

Setki zadowolonych Klientów

24/7

Dostęp emailowy przez całą dobę

Jedną z podstawowych zasad jest to, że w przypadku pakietu zawierającego obsługę dokumentacji, nie stosujemy żadnych limitów i dopłat w związku z odbieraniem przez nas korespondencji w imieniu Klienta, co jest powszechną praktyką rynkową wśród pozostałych wirtualnych biur. Bez względu na to, ile listów odbierzemy w imieniu Klienta i bez względu na to jak wiele stron będziemy musieli zeskanować, cena usługi pozostanie bez zmian.

Niepodważalnym atutem dla naszych klientów jest możliwość wynajęcia sali konferencyjnej na spotkania.

Podpisanie umowy współpracy wiąże się z minimalnymi formalnościami. Możemy to zrobić zdalnie (korespondencyjnie, online) lub osobiście podczas wizyty w naszym biurze. Procedura związana z podpisaniem umowy w biurze nie zajmie dłużej niż 30 minut.

ROzwijaj się

bądź dostępny

zarabiaj

Działaj jak maszyna

Masz pytania ? Zadzwoń !
22 100 64 46 / 501 93 22 22