22 100 64 46 biuro@adresifirma.pl

Wirtualne biuro

Usługa wirtualnego biura to zupełnie nowe możliwości prowadzenia biznesu. Przedsiębiorca zyskuje kompleksową obsługę administracyjno-biurową, bez konieczności fizycznej obecności w siedzibie firmy i bez potrzeby zatrudniania pracowników biurowych.

Adres i Firma to zespół bardzo doświadczonych osób, obsługujących przedsiębiorców od wielu lat na płaszczyznach administracyjno-biurowych. Nasze usługi w pełni zaspokajają potrzeby nowoczesnej firmy, pozwalając skupić się na czynnościach generujących przychód i zapewniających dochód.

Usługa wirtualnego biura jest rozwiązaniem dość powszechnie wykorzystywanym na niemal całym świecie. Dzięki tej usłudze, przedsiębiorcy zyskali możliwość zapewnienia sobie nowych możliwości, w celu rozwoju swojego biznesu. Prowadząc biznes obecnie, bardzo istotne jest minimalizowanie ponoszonych kosztów, aby móc utrzymać konkurencyjność na wymagającym rynku. Adres i Firma to doskonały sposób na redukcję wydatków związanych z wynajmem powierzchni biurowych i zatrudnianiem pracowników biurowych, a jednocześnie możliwość posiadania lokalizacji firmy w prestiżowej lokalizacji. Jednocześnie to wirtualne biuro w Warszawie, na miarę oczekiwań każdego przedsiębiorcy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu Adres i Firma w obsłudze przedsiębiorców, możemy zaproponować kompleksowe usługi dla Państwa biznesu. W zależności od potrzeb, już dziś mogą Państwo skorzystać z adresu do rejestracji firmy, obsługi administracyjno-biurowej, usług biura rachunkowego czy obsługi prawnej. Cechuje nas przede wszystkim elastyczność i indywidualne podejście do każdego Klienta. Ze swoimi usługami wirtualnego biura, potrafimy dostosować się do oczekiwań Klientów, będąc istotnym wsparciem procesów organizacyjnych każdego przedsiębiorcy. Staramy się, aby usługi świadczone były na najwyższym z możliwych poziomie. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, możemy Państwu zagwarantować stuprocentową satysfakcję ze świadczonych przez nas usług.

ćirtualne biura Adres i Firma zlokalizowane są w ścisłym centrum Warszawy. Do dyspozycji klientów mamy cztery lokalizacje cechujące się wysokim prestiżem i popularnością wśród przedstawicieli biznesu:

– ul. Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa;
– ul. Chmielna 20, 00-020 Warszawa;
– ul. Foksal 17B, 00-372 Warszawa;
– Al. Jerozolimskie 42, 00-042 Warszawa.

Udostępnione adresy, to jedne z najdroższych miejsc w Polsce, znane nie tylko mieszkańcom Warszawy i kraju, ale również Unii Europejskiej i świata. Nasze lokalizacje wirtualnego biura sprzyjają rozwojowi biznesu, ze względu na bliskie otoczenie dużych przedsiębiorstw, dogodny dojazd oraz prestiżową lokalizację. Bardzo często o wyborze usług danej firmy, decyduje bliskość położenia kontrahenta. Oferowane przez nas usługi, w połączeniu z atrakcyjną ceną, pozwalają naszym klientom rozwijać biznes przy niewielkich kosztach prowadzenia działalności.

Korzystanie z usług wirtualnego biura Adres i Firma w Warszawie, pozwala przedsiębiorcy na prowadzenie działalności gospodarczej z dowolnego miejsca na świecie. Na bieżąco przekazujemy skany korespondencji przychodzącej, załączając elektroniczne kopie w dedykowanym systemie. Dodatkowym atutem skorzystania z usługi wirtualnego biura jest bezpieczeństwo, albowiem nie każdy kontrahent czy osoba postronna, musi znać adres prywatny przedsiębiorcy.

Księgowość

Rejestracja spółek / działalności

Obsługa prawna

Doradztwo biznesowe

Nasza usługa to coś więcej niż wirtualne biuro i adres dla firmy. To współpraca z ludźmi kreatywnymi, pomysłowymi, przedsiębiorczymi, posiadającymi wizję oraz pasję do rozwoju biznesu. Zależy nam na sukcesie naszych klientów, ponieważ sukces klienta to nasz sukces.

W ramach usługi biura wirtualnego Adres i Firma w Warszawie, nasi klienci otrzymują adres do rejestracji swojej firmy, adres do korespondencji oraz kompleksową obsługę poczty przychodzącej i dostęp do niej przez 24 godziny na dobę,  z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Ze swojej strony dbamy, aby listy adresowane do naszych klientów były odbierane na bieżąco, skanowane i przekazywane za pośrednictwem dedykowanego serwisu www do klienta. Przechowujemy korespondencję klienta do momentu odbioru, a możemy je również odesłać na koszt klienta bezpośrednio we wskazane miejsce.

Dodatkowo, w razie potrzeby, każdy Klient może skorzystać z dostępu do salek konferencyjnych w każdym z naszych biur, za dodatkową opłatą. Dzięki współpracy z Adres i Firma, znacząco obniżycie Państwo koszty swojej działalności, zapewniając jednocześnie najwyższe standardy obsługi swoim kontrahentom.

1!

Prawdopodobnie nr jeden w branży usług wirtualnego biura

738+

Ciągle rosnąca liczba  zadowolonych klientów

24/7

Dostęp do korespondencji przez całą dobę

Jedną z podstawowych zasad jest to, że w przypadku pakietu zawierającego obsługę dokumentacji, nie stosujemy żadnych limitów i dopłat w związku z odbieraniem przez nas korespondencji w imieniu klienta, co jest powszechną praktyką rynkową wśród pozostałych biur wirtualnych. Bez względu na to, ile listów odbierzemy w imieniu klienta i bez względu na to jak wiele stron będziemy musieli zeskanować, cena usługi pozostanie bez zmian.

Niepodważalnym atutem dla naszych klientów jest możliwość wynajęcia sali konferencyjnej na spotkania.

Podpisanie umowy współpracy wiąże się z minimalnymi formalnościami. Możemy to zrobić zdalnie (korespondencyjnie, online) lub osobiście podczas wizyty w naszym biurze. Procedura związana z podpisaniem umowy w biurze nie zajmie dłużej niż 20 minut.

ROzwijaj się

bądź dostępny

zarabiaj

Działaj jak maszyna

Masz pytania ? Zadzwoń !
22 100 64 46